MORAVĚ - SRDCEM - 4 degustační večery na pomoc lidem z jižní Moravy postiženým ničivým tornádem


Litujeme, registrace skončila.

Události na jižní Moravě v obcích postižených ničivým tornádem nenechali chladným asi nikoho z nás. Kromě okamžitého finančního příspěvku, který jsme zaslali na transparentní účet darujme.cz, jsme se rozhodli, že zkusíme pomoci ještě více.


  • Datum: 6.7.2021 12:39

Popis

Do konce října 2021 naplánujeme a uskutečníme 4 degustační večery a 100% výtěžek ze vstupného pak věnujeme na 1 max. 2 konkrétní projekty pomoci lidem postiženým ničivým tornádem. Informace o pomoci budou transparentně zveřejněny.

Degustační večer bude určen vždy pro max. 20 osob. Degustovat se budou moravská vína, přičem degustace bude obsahovat výběr vín ze všech moravských vinařských podoblastí. Cena vstupného pak bude 500 Kč/osoba. Cílová částka za 4 degustační večery bude tedy 40 tis. Kč. Veškeré náklady na degustační vzorky, dopravu a pořádání degustace budou zcela v naší režii.

Degustační večer nabídneme nejenom našim privátním a firemním zákazníkům, ale objednat si ho může také kdokoliv další, kdo chce pomoci a zároveň se skvěle pobavit a vychutnat si výběr moravských vín.

V případě zájmu o degustační večer nás můžete kontaktovat na e-mailu: info@redorwhite.shop nebo na tel.: +420 774 181 626.

Děkujeme

Tým redorwhite.cz