MOŽNOST VÝBĚRU Z VÍCE NEŽ 600 MORAVSKÝCH I ZAHRANIČNÍCH VÍN, KTERÁ MÁME SKLADEM

Co všechno pro vás můžeme udělat? Poskytneme Vám kompletní servis! 

 ⇒ výběr vhodných vín za které ručíme

Pomůžeme Vám vybrat vhodné víno pro Vaše obchodní partnery, klienty nebo zaměstnance. To vše s ohledem na výši Vašeho rozpočtu a cílovou skupinu. Nevhodně zvolené víno určitě nebude tím správným dárkem. Proto je potřeba věnovat výběru vín maximální pozornost. Víno v cenové relaci 100 Kč může být vhodným dárkem pro zaměstnance, nikoliv pro strategického obchodního partnera či klienta. Z tohoto důvodu vína vybíráme vždy velmi pečlivě, abyste byli spokojeni Vy i obdarovaná osoba. Jen tak může mít takový dárek smysl.

⇒ návrh a tisk etiket s firemním logem, přáním, případně i pískováním láhve

V případě zájmu, opatříme víno etiketou s Vaším firemním logem, etiketu můžeme doplnit o reklamní sdělení, přání nebo kontakt na Vaši firmu. Pro náročnější zákazníky nabízíme pískování firemního loga přímo na láhev.

⇒ dárková a luxusní balení, kazety, koše s možností doplnění o delikatesy či propagační materiál

K vybraným vínům můžeme dodat Vaše přání nebo PF a také odpovídající balení v podobě tašek nebo krabiček na víno. Tento obalový materiál můžeme také dodat s Vaším firemním logem. Chcete-li luxusnější dárek, připravíme pro Vás kazety nebo dárkové koše doplněné o sklenici(e) na víno nebo o tuzemské či zahraniční delikatesy. Na přání můžeme do kazet či košů vložit  také Váš propagační materiál (vizitky, propagační brožury atd.).

⇒ záruka kvality a termínu dodávky

Garantujeme kvalitu vín i termín dodání.  

⇒ firemními dárky umíme současně vyřešit i povinnost "náhradního plnění"

Potřebujete víno jako dárkový předmět a současně vyřešit i povinnost tzv. "Náhradního plnění" Kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme.

⇒ bohaté reference vám rádi poskytneme na vyžádání

Kontaktujte nás pro velkoobchodní nabídku 

Nebo nám zavolejte: +420 774 181 626