Kdo jsme


Vážíme si důvěry našich zákazníků i obchodních partnerů. Společným jmenovatelem všech námi poskytovaných služeb je důraz na kvalitu, společně s profesionálním a individuálním servisem.

Kdo jsme
Již řadu let vybíráme pro naše klienty poctivá a zajímavá vína z Moravy i ze zahraničí.  Snažíme se  sledovat celý proces výroby vína od pěstování hroznů ve vinici u vinohradníka, až po jejich konečné zpracování. Vybíráme si především menší vinaře, kteří jsou zárukou kvality a jasného původu nabízených vín.

Ve světě vína se pohybujeme více jak 16 let a za tuto dobu jsme získali cenné zkušenosti, které nám pomáhají poskytovat našim zákazníkům komplexní služby. Profesionální a individuální přístup ke každému z našich zákazníků jsou nejvyšší prioritou. Výsledkem je dlouhodobá spolupráce s významnými zákazníky z řad segmentu HORECA/GASTRO. Naše služby s úspěchem poskytujeme také firemním a korporátním zákazníkům. Stejná péče je věnována také náročným privátním zákazníkům.

V našem sortimentu najdete více než 400 vín z Moravy , Rakouska , Německa , Itálie, Francie a Španělska. Všechna vína máme skladem. Všechna vína si sami velmi pečlivě vybíráme. Garantujeme vám kvalitu a originalitu všech našich vín.

Bohaté reference Vám poskytneme na vyžádání.