Kdo jsme


Vážíme si důvěry našich zákazníků i obchodních partnerů. Společným jmenovatelem všech námi poskytovaných služeb je důraz na kvalitu, společně s profesionálním a individuálním servisem.

Kdo jsme
Již dostupné výpůjčky pro vaše klienty poctivá a zajímavá vína z Moravy i ze zahraničí . Snažíme se zpracovat výrobu vína již od pěstování hroznů ve vinici, u vinohradníka, až po jeho konečném zpracování. Jen tak může být zaručena jeho kvalita, originál a originál. Vybíráme si menší vína, kteří nám mohou dát, co pro své zákazníky hledáme, kvalitní odrůdově čistou vína s jasným původem.

Ve světě vína se pohybujeme více jak 16 let a za tuto dobu jsme získali soukromé zkušenosti, kteří nám pomohli získat zákazníky spolehlivé služby. Komplexní služby a individuální přístup k zákazníkům jsou naše priorityou. Výsledek je pouze dlouhodobá spolupráce s významnými zákazníky z řad segmentů HORECA / GASTRO, ale je firemní a korporátní klientelou. Naše služby s úspěchem poskytujeme s náročným privátním uspokojením.

V našem sortimentu najdete více než 400 vín z Moravy , Rakouska , Německa , Itálie, Francie a Španělska. Všichni vína všichni skladem. Vyhledá dostupnouená vína si velmi pečlivě vybíráme. Garantujeme vám kvalitní a originálníitu všech našich vín.

Bohaté reference Vám poskytneme na vyžádání.