PODPORA PRODEJE A DALŠÍ SLUŽBY


PODPORA PRODEJE A DALŠÍ SLUŽBYNávrh, sestavení a tisk vinného lístku

Vinný lístek sestavíme podle individuálních potřeb klienta. Vždy v součinnosti s klientem a s ohledem na koncept restaurace, lokalitu a klientelu. Pokud se přípravě vinného lístku budeme věnovat s maximální pečlivostí a  s rozmyslem, pomůže vašemu personálu s nabídkou a následným prodejem vín.  Velmi často slýcháme větu: "U nás se moc vína neprodává". Věřte, že správně vybraná kvalitní vína a přehledný vinný lístek, opravdu fungují. Příkladů, kde  dobře sestavený vinný lístek pomohl zvýšit objem prodeje vína a tím i zisk restaurace, máme celou řadu. Spokojenost zákazníků by měla být vždy na prvním místě a navíc z ní můžete profitovat.


Doporučení vína k pokrmům 

Doporučení vhodných vín k nabízeným pokrmům bývá bohužel velmi často podceňované. Ve většině běžných restaurací není obsluha natolik odborně způsobilá, aby dokázala hostům vína k jídlu doporučit. Nebo se prostě jen stydí s hosty komunikovat. Je to zcela obvyklý jev, vždyť každá restaurace si nemůže dovolit zaplatit profesionála (sommeliéra), který by tuto funkci plnil. Proto je třeba trochu pomoci a prostě vína k jídlům přiřadit nebo vyškolit obsluhu tak, aby znala alespoň základy snoubení vína a pokrmů. Rádi vám s tím pomůžeme. 

Zaškolení personálu

Pomůžeme vám zvýšit odbornou způsobilost vašeho personálu.  V rámci spolupráce poskytneme vašemu personálu nejen produktové  zaškolení s ochutnávkou vybraných vín, ale naučíme je také správný servis vín a základy správné komunikace s hosty. 

Dobře zaškolený a motivovaný personál bude pak vaši restauraci velmi dobře prezentovat a brzy pochopí, že si kvalitním servisem vín může přilepšit, neboť spokojený host často ocení odbornou způsobilost personálu vyšším spropitným. Školení personálu může probíhat také přímo u vinařů, kde má personál jedinečnou možnost seznámit se jak s lidmi kteří víno vyrábí, s prací ve vinici a technologií výroby.  Praktické školení nepochybně pomáhá při nabídce a prodeji vín v restauraci. Schopný personál, který "nasál" atmosféru vinařství je mnohem lépe připravený a odborně způsobilý pečovat o vaše hosty. To sebou samozřejmě přináší i zvýšený objem prodeje vín a tím i zisk vaší restaurace. Hosté jsou čím dál tím náročnější a potrpí si nejen na nabídku kvalitních vín, ale také na dobrý servis. 


Podpora prodeje

Pro lepší prezentaci a servis vín vám poskytneme kvalitní vinné sklo, dekantační karafy, sommeliérské nože (vývrtky) a chladící nádoby. Aby byla prezentace vína  a také jeho uchování co nejlepší, můžete vám také po dohodě zapůjčit prosklenou vinotéku. 


Dodávky vína na různé společenské akce

Plánujete větší akci (oslavu, svatbu, ples) a nevíte kolik vín budete potřebovat? Obáváte se, že všechna vína neprodáte? I v tomto případě vám rádi pomůžeme. Dodáme vám vína na krátkodobý komisní prodej a po akci vyúčtujeme pouze prodaná vína. Zbylá vína odvezeme.  


Spolupráce tzv. „Na zkoušku“

Chcete si naše služby bez  jakéhokoliv závazku vyzkoušet? Věříme si  a proto vám nabídneme možnost spolupráce "na zkoušku". Klient má možnost po určitou, předem dohodnutou dobu, bez rizika vyzkoušet naše produkty a služby a pak se rozhodnout, zda bude ve spolupráci pokračovat nebo spolupráci ukončí. Je to férová nabídka? Zkuste nám napsat a určitě se dohodneme.


Těšíme se na spolupráci a věříme, že rozšíříte řadu našich spokojených zákazníků.