Vážíme si důvěry našich zákazníků i obchodních partnerů. Společným jmenovatelem všech námi poskytovaných služeb je důraz na kvalitu, společně s profesionálním a individuálním servisem.

KDO JSME image
Lidé se mě často ptají jak se kluk ze západních Čech dostal k vínu. Mohla za to v podstatě náhoda. V roce 2002 jsem nastoupil k obchodní firmě, která dovážela zboží ze zahraničí a o rok později začala také dovážet víno. Začátky byly těžké. Učil jsem se za pochodu, protože i když jsem měl víno rád (na pivo jsem nikdy moc nebyl), chyběly mi vědomosti a zkušenost. Na druhou stranu bylo vzrušující budovat něco nového od "píky". Víno jsme zpočátku prodávali pouze velkoobchodně, později přibyla i maloobchodní prodejna - vinotéka, kde jsem občas zaskakoval a prodával vína přímo koncovým zákazníkům. Bylo to zase úplně něco jiného než komunikace s velkoobchodními partnery, protože jsem měl více času si s nimi o víně povídat a to mě bavilo.

Později jsme ve snaze nabídnout zákazníkům další zajímavá vína rozšířili sortiment o další vinařské země. Tato vína jsme nakupovali i od jiných dovozců. Stále jsme však prodávali pouze vína zahraniční. Další šťastná náhoda mě svedla dohromady s člověkem díky kterému jsem "přičichl" k moravským vínům a my jsme do prodeje zařadili i vína moravská. V té době ještě nebyl na trhu takový výběr kvalitních moravských vín jako dnes, ale moravské vinařství bylo na vzestupu.

V roce 2007 přišla zajímavá nabídka z jednoho rodinného moravského vinařství a já jsem vyslyšel novou výzvu a nastoupil tam jako obchodní manažer. Zde jsem působil sedm let a za tu dobu jsme s celým týmem dostali toto vinařství až na vrchol. Vinařství se stalo známým a díky kvalitě svých vín začalo získávat mnohá prestižní ocenění v tuzemsku i zahraničí. Nebylo to však zadarmo. Za vybudováním značky stálo mnoho práce, degustací, jednání se zákazníky apod. I když to byla práce časově náročná, bylo zajímavé sledovat cestu vína od jeho zrození až po expedici hotového vína ke klientům. Viděl jsem jak těžká práce je ve vinařství a jak se ve vinařské rodině všechno této práci podřizuje, jelikož ve vinici je práce po celý rok a nejde ji odsunout nebo přeložit když člověk zrovna nemá náladu nebo je utahaný. Pokud zrovna nemáte práci ve vinici, protože sklizeň je u konce, nastává práce ve sklepě, kde vinař musí využít všech svých znalostí, svého umu, aby hrozny proměnil v lahodné víno. Věřte mi, že celá řada konzumentů si vůbec neumí představit, jak je celý proces výroby vína nesmírně náročný.

Práce v moravském vinařství mi dala další neocenitelné zkušenosti. Naučila mě pokoře a úctě k práci vinařů. Díky množství degustací jsem měl možnost vytříbit si chuťové buňky a poznat rozdíl mezi dobrým a špatným vínem. Naučil jsem se také, jak důležité je budovat dobré vztahy se zákazníky a hlavně dodržet dané slovo. Co je však důležitější, moje láska k vínu a vinařství se opět prohloubila a já chtěl objevovat a poznávat nová vína.

Touha po dalších vědomostech a větší volnosti mě v roce 2014 přivedla k rozhodnutí osamostatnit se. Chtěl jsem svým zákazníkům nabídnout mnohem širší spektrum vín, nejen moravských, ale také zahraničních. Vždyť dobré víno nezná hranic. Postupně jsem začal do svého portfolia vybírat další zajímavé moravské vinaře, abych měl v nabídce zastoupeny všechny moravské vinařské podoblasti, různé terroir i styly vín. Totéž jsem pak uplatnil při pečlivém výběru vín zahraničních.

Jelikož se vína v nabídce často měnila a nebylo v mých silách neustále aktualizovat katalogy, rozhodl jsem se v roce 2016, že pro své klienty vytvořím online katalog vín, kde se vína mohou měnit daleko snadněji a zákazníci v něm také mohou najít více informací o jednotlivých vínech i vinařství. To byly počátky dnešního e-shopu redorwhite.shop, který dnes slouží nejen jako katalog vín pro velkoobchodní klienty, ale také jako online obchod s vínem pro koncové zákazníky. I přes náročnost aktualizací a údržby e-shopu nám přináší zpětnou vazbu nakupujících, která je velmi důležitá a neocenitelná.

Za více než 18 let kdy se pohybuji ve světě vína se snažím neustále zlepšovat služby zákazníkům. V současné době jsme rodinnou firmou a naší nejvyšší prioritou je poskytování komplexních, profesionálních služeb s individuálním přístupem ke každému z našich zákazníků. Výsledkem je dlouhodobá spolupráce s významnými zákazníky z řad segmentu HORECA/GASTRO, mezi které patří nejen známé hotelové resorty a restaurace, ale i malé kavárny a vinárny. Zásobujeme také vinotéky a prodejny delikates. Naše služby s úspěchem poskytujeme také firemním a korporátním zákazníkům. Zvláštní péče je věnována náročným privátním zákazníkům. Vínem se bavíme, těší nás představovat nová vína našim klientům v rámci degustací, připravovat pro ně enogastronomické akce nebo organizovat cesty za vínem. Díky vínu jsme poznali celou řadu zajímavých lidí, od vinařů, přes renomované kuchaře až po známé osobnosti. Ve všem co děláme se odráží láska k vínu a lidem kolem něj.

Rádi vám přiblížíme naši práci a věříme, že rozšíříte naši spokojenou zákaznickou rodinu.

V našem stálém sortimentu najdete aktuálně více než 600 vín z Moravy , Rakouska , Německa , Itálie, Francie a Španělska. Okrajově pak i vína z jiných vinařských zemí. Všechna vína, která máme skladem si sami pečlivě vybíráme. Garantujeme vám kvalitu a originalitu všech našich vín.

Bohaté reference Vám poskytneme na vyžádání.

                                                                              QR vizitka