Chystáte svatbu, rodinnou či firemní oslavu nebo zahradní párty? Máte rádi italská šumivá vína? Pak tu máme pro Vás skvělou nabídku. Stáčené Frizzante vč. zapůjčení stáčecího zařízení a nůžkového stanu pro venkovní akce s příslušenstvím.


  • Kategorie: Rezervace stáčecího zařízení + key keg Frizzante
  • Doba trvání služby: 12:00 Hodiny
  • Cena:3990

 

Popis

Cena zahrnuje key keg (speciální obal), který obsahuje 20 litrů lahodného stáčeného Frizzante Vivissimo z italského vinařství Vinicola Tombacco a zapůjčení stáčecího zařízení se speciální narážecí hlavou, určenou pro tento typ obalu. Obal typu key keg je praktický a zaručuje výbornou kondici vína a zabraňuje jeho oxidaci. Ke stáčení není potřeba žádný další plyn typu Biogon. Obal je nevratný a po použití se dá lehce rozložit a vyhodit do kontejneru určeného pro plasty. 

Dále cena zahrnuje zapůjčení nůžkového stanu pro venkovní akce (3 x 3 m), který slouží jako výdejní místo pro hosty. Ke stanu Vám zapůjčíme také rozkládací cateringový stůl vč. strečového ubrusu. Postavení stanu je velmi snadné a rychlé, v řádu 10 minut.

Frizzante  Vivissimo je vyrobené z odrůdy Glera. Barva vína je slámově žlutá se zelenkavými odlesky. Víno má velmi jemné perlení a můžeme v něm rozpoznat  tóny jablek a svěžích citrusů. 

Toto Frizzante dodáváme nejen na různé společenské akce, ale i do známých hotelů a  restaurací.

Kromě skvělého Frizzante můžete hostům připravit oblíbený "Aperol Spritz" a další koktejly jejichž příprava je snadná a my Vám s ní poradíme. 

Pokud není dohodnuto jinak, je zápůjční doba 1 den (24 hodin).  Při předání je nutné podepsat předávací protokol (týká se pouze zapůjčení stáčecího zařízení a stanu s příslušenstvím). Vzhledem k pořizovací ceně stáčecího zařízení a nůžkového stanu si vyhrazujeme právo požadovat vratnou kauci. 

Vyzvednutí stáčecího zařízení a stanu s příslušenstvím je po dohodě možné v  SČ Třebešice (Divišov) okr. Benešov nebo v ZČ Planá (okr. Tachov). Lze domluvit i jiné místo převzetí a předání v rámci našich rozvozů vín.

Doprava (dodání a vyzvednutí) zapůjčeného stáčecího zařízení a stanu s příslušenstvím je řešena individuálně na základě telefonické domluvy. 

Můžeme Vám také dodat plastové pohárky na šumivá vína nebo zapůjčit vinné sklo.

V případě zájmu velmi rádi zajistíme i kompletní servis s obsluhou. 

Chcete více informací? Zavolejte nám na tel. +420 774 181 626 nebo nám napište zde.