VÍNO JAKO DÁRKOVÝ A PROPAGAČNÍ PŘEDMĚT


Výběr vhodných vín za která ručíme

Pomůžeme vám vybrat vhodné víno pro vaše obchodní partnery, klienty nebo zaměstnance. To vše s ohledem na výši vašeho rozpočtu a cílovou skupinu. Nevhodně zvolené víno určitě nebude tím správným dárkem. Proto je potřeba věnovat výběru vín maximální pozornost. Víno v cenové relaci 100 Kč může být vhodným dárkem pro zaměstnance, nikoliv pro strategického obchodního partnera či klienta. Z tohoto důvodu vína vybíráme vždy velmi pečlivě, abyste byli spokojeni vy i obdarovaná osoba. Jen tak může mít takový dárek smysl. Aktuální nabídku vín najdete na našem e-shopu. Rádi Vám na vyžádání zašleme velkoobchodní individuální cenovou nabídku.


Návrh a tisk etiket s firemním logem

V případě zájmu, opatříme vína etiketou s vaším firemním logem, etiketu můžeme doplnit o reklamní sdělení, přání či kontakt na vaši firmu. Pro náročnější zákazníky můžeme firemní logo vypískovat přímo na láhev.


Dárková luxusní balení a kazety

K vybraným vínům můžeme na vaše přání dodat i odpovídající dárková balení ve formě tašek či krabiček na víno. I tento obalový materiál můžeme dodat s vaším firemním logem. Chcete-li luxusnější dárek, připravíme pro vás kazety nebo dárkové koše doplněné o sklenice na víno nebo o tuzemské či zahraniční delikatesy. Na přání můžeme do kazet či košů vložit také Váš propagační materiál (vizitky, propagační brožurky atd.).


Garance kvality a termínu dodání

Znáte to: "když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají". Toto jsme již zažili několikrát. Na poslední chvíli jsme řešili problémy firem, které si jednoduše vybrali špatného dodavatele. V některých případech došlo k nedodržení termínu dodání, v ostatních případech dodané víno neodpovídalo dohodnuté kvalitě. U nás garantujeme kvalitu vín i termín dodání.  


Bohaté reference vám poskytneme na vyžádání.