VÝHODNÝ NÁKUP VÍN, DEGUSTAČNÍ SADY VÍN, RARITNÍ VÍNA, DOPRAVA AŽ DOMŮ


Nákup prověřených a originálních vín za velmi zajímavé ceny

V naší nabídce najdete pouze vína, která pochází od renomovaných vinařů či vinařství.  V rámci České republiky spolupracujeme pouze s poctivými a prověřenými vinaři. Vinaře, které najdete na webu www.potravinynapranyri.cz či vinaře, kteří jsou u široké veřejnosti známí svými podvodnými praktikami, u nás nehledejte. Výběr všech našich vín prochází dvoufázovým výběrem. Součástí výběru jsou degustace za účasti odborníků, ale i laické veřejnosti.

Chcete-li nakupovat za zajímavé ceny a využívat všech výhod, doporučujeme vám registraci v našem e-shopu. Určitě se vám vyplatí. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás samozřejmostí.


Nákup vybraných nebo raritních vín za zvýhodněných podmínek

V naší nabídce najdete také nabídku vybraných a raritních vín za zvýhodněných podmínek. Tato nabídka je určená pouze pro registrované zákazníky. Pokud vás tato nabídka zajímá, doporučujeme vám registraci v našem e-shopu.


Tématické degustační sady za zvýhodněné ceny

Aby jste si mohli vína před větším nákupem ochutnat a nekupovali zajíce v pytli, připravili jsme pro vás tématické sady vín za zvýhodněné ceny. Máte rovněž možnost sestavit si degustační sadu dle svého výběru.


Osobní poradenství zkušených sommeliérů

Potřebujete doplnit domácí vinotéku nebo vinný sklep ? Neváhejte se na nás obrátit, určitě vám pomůžeme s výběrem vhodného vína pro každou příležitost.


Dopravu až do domu, firmy nebo kanceláře

Vybraná vína vám doručíme až do domu či kanceláře. Využíváme sice také služeb smluvních přepravců, ale nejraději vína vozíme sami, vlastní dopravou. Jen tak máme skutečnou jistotu, že je s vínem dobře nakládáno. Doporučujeme tedy, aby jste si objednávku vín sdružili s objednávkou kolegů či přátel a dopravu pak můžete mít levnější nebo zdarma. S vyšší objednávkou máte také možnost množstevních slev.


Možnost vyzvednutí nakoupených vín v našich distribučních skladech nebo u našich partnerů

V klidu domova si můžete vybrat a objednat vína a pokud to bude pro Vás výhodné, můžete si je vyzvednout a zaplatit v našich distribučních skladech. Tato služba je samozřejmě zdarma. Aktualizovaný seznam skladů a partnerů najdete v našem e-shop v sekci INFORMACE PRO VÁS - Odběrná místa.