FIREMNÍ EVENTY

Dnešní doba je uspěchaná a občas je potřeba se zastavit a trošku takzvaně vypnout. Pokud chcete utužit vztahy ve firemním kolektivu nebo si prostě jen tak společně odpočinout, přichystáme pro Vás "na klíč" nezapomenutelný event na jižní Moravě, Lipně nebo pár kilometrů od Prahy v Českém Šternberku. 

Jižní Morava

Spolupracujeme s celou řadou vynikajících  moravských vinařů a tak pro Vás rádi zajistíme firemní event spojený s příjemnou prohlídkou vinic a vinařství a také s degustací skvělých moravských vín. Poznáte Moravu a vinaře, společně se pobavíte a hlavně si odpočinete. Postaráme se ubytování i program a Vy si můžete jen užívat. Event je samozřejmě možný spojit s firemním školením apod.

Lipno

Ve spolupráci s našimi partnery pro Vás zajistíme firemní event u "českého moře", tedy na Lipně. Můžete si užít krásné přírody, turistiky, wellness a poté strávit příjemný večer ve společnosti dobrého jídla a vybraných moravských i zahraničních vín. I tento event je samozřejmě možný spojit s firemním školením apod.

Český Štenberk

Další zajímavý event Vám můžeme nabídnout v historickém Českém Šternberku, pouhých 30 minut autem od Prahy. Zde Vás čeká celá řada volnočasových aktivit, včetně wellnessu, privátní prohlídky majestátného hradu Český Šternberk a večerní degustace vín.

Bližší informace Vám rádi poskytneme na vyžádání.