ZÁŽITKOVÉ DEGUSTACE VÍN PRO FIREMNÍ A PRIVÁTNÍ KLIENTELUNabízíme vám výběr zajímavých degustací moravských, rakouských, německých, francouzských, italských vín, a španělských vín. Degustace mohou probíhat ve vámi zvolených prostorách, v sídle firmy, oblíbené restauraci, u vás doma nebo v našich prostorách. Můžete také využít celou řadu hotelových resortů či restaurací našich partnerů. 

Ve světě vína se pohybujeme více jak 18 let a za tuto dobu jsme získali cenné zkušenosti, které nám pomáhají poskytovat našim zákazníkům spolehlivé služby. Komplexní služby a individuální přístup k zákazníkům, jsou naší prioritou. Výsledkem je nejen dlouhodobá spolupráce s významnými zákazníky z řad segmentu HORECA/GASTRO, ale i s firemní a korporátní klientelou. Naše služby s úspěchem poskytujeme také náročným privátním zákazníkům. 

V našem sortimentu naleznete více než 600 vín z Moravy i zahraničí. Všechna vína máme skladem. Moravská i zahraniční vína si sami velmi pečlivě vybíráme. Garantujeme Vám kvalitu a originalitu všech našich vín

Degustace vín je pro nás opravdovou radostí a požitkem. Velmi rádi zpestříme vaši firemní akci, setkání s obchodními partnery nebo privátní akci či oslavu nevšední degustací vín. Bude nám potěšením představit vám naše vína, vinaře, kteří je vyrábí a také místa kde vína vznikala a která jim vtiskla nezaměnitelný charakter.  

V případě Vašeho zájmu Vám můžeme nabídnout také snoubení vín a vybraných delikates, jako jsou různé zahraniční sýry a uzeniny nebo čokoláda.

Společně ochutnáme vína z různých vinařských zemí a vyhlášených vinařských oblastí. Uděláme vše proto, aby jste si degustaci užili a odcházeli jste dobře naladění a uvolnění.

Pro poptávku degustace využijte formulář zde: Poptávkový formulář - zážitková degustace vín.docx